Aktualności
Zawody ACANAcross 2007, Děčín
Załatwiając "sprawunki" w Czechach, skorzystaliśmy z zaproszenia naszych czeskich znajomych i pojechaliśmy do Děčína na zawody organizowane przez tamtejszy klub. Rozgrywane były kategorie bikejoring, scooter 1 pies, scooter 2 psy, caniross. Zawody trzyetapowe, z których pierwsze dwa etapy (w sobotę) o długości ok. 1,5 km rozgrywały się na terenie samego miasta, nad rzeka Łabą, naokoło pięknego zamku górującego nad okolicą. Trasa krótka, ale wymagająca dużo od zawodnika umiejętności technicznych. Drugi etap odbył się porą popołudniowo/wieczorną. Wieczorem tradycyjne spotkanie zawodników w lokalnej karczmie w miejscowości Maxički, gdzie w niedzielę odbywać się miał trzeci etap zawodów.
Trzeci etap miał charakter typowo górski. Trasa już liczyła 5 kilometrów. Tu rozergrały się największe przetasownia pomiędzy w końcowymi rezultatach zawodników.
Zawody bardzo miłe, bardzo przyjacielskie przyjęcie organizatorów i zawodników, wśród których nie zabrakło liczącej się europejskiej i światowej czołówki musherskiej.

Zdjęcia z zawodów


Agencja Interaktywna Cyberstudio
Psy