Aktualności
Haidmühle 16-17.02.2008
16-17 lutego w niemieckiej Bawarii w Haidmühle odbyły się zawody, na których rozegrały się jednocześnie kilka imprez mistrzowskich: Mistrzostwa Niemiec Sprint I Mid (psy rasowe), Mistrzostwa Niemiec Mid (psy nierasowe), Mistrzostwa Bawarii Sprint&Mid oraz Puchary WSA i ESDRA.
Konkurencja bardzo poważna. Na start stawiło się około 150 zawodników, w tym z Polski 7, reprezentujących kluby: Grey - Michał Świderski; Durango Rimo - Matusz Surówka, Mikołaj Włodarczyk, Tomek Jamroży; Sfora - Łukasz Paczyński oraz Husky Fan - Krzysztof Janecki i Darek Stawicki.
Michał Świderski zajął w swojej klasie C0 pierwsze miejsce. Kolejne miejsca w tej klasie zajęli Slavomir Pavlik (Czechy) oraz Bernd Dickel (Niemcy).
Z polskich zawodników medalowe pozycje zajęli jeszcze Mateusz Surówka (pierwsze miejsca w klasach A1, C1, D1) oraz Mikołaj Włodarczyk - 3 miejsce w klasie D1.