Aktualności
Takiego sukcesu już dawno nie było!!!


Reprezentanci z całej Europy mieli okazję walczyć o medale w dyscyplinie psich zaprzęgów podczas Mistrzostw Europy Off-Snow 2008 w niemieckim Rastede.

Reprezentacja kraju po raz kolejny udowodniła, że Polska zaprzęgami stoi, zdobywając podium w prawie wszystkich rozgrywanych dyscyplinach. Mieliśmy bezcenną okazję ścigania się z najlepszymi maszerami z innych krajów, niespotykaną możliwość obejrzenia całej masy mistrzowskich psów sportowych.

Nasz klub tym razem reprezentowały 4 osoby.

Takiego sukcesu jeszcze nie było! „Gwiazdą Greya” okazała się Beata Pawłowska, która w duecie z Leją zaimponowała doskonałą formą i umiejętnościami zajmując 1 miejsce w klasie bikejoring kobiet, pokonując najsilniejsze reprezentantki czeskie i norweskie.

W tej samej klasie pech nie oszczędził Eli Wydrowskiej, która z powodu słabej formy Tajfunka zajęła dalszą pozycję. W bikejoringu mężczyzn również dalszą pozycję uzyskali Michał Świderski i Piotr Rakowski – niedawny nasz junior, któremu nie udało się nadrobić straty po upadku w pierwszym dniu zawodów.

W klasyfikacji scooter z dwoma psami (2R) 9 wynik uzyskał Michał Świderski, który pierwszego dnia podobnie jak Piotr miał komplikacje na trasie, ale drugiego dnia osiągnął 4 czas przejazdu. Na dalszym 18 miejscu uplasowała się Joanna Wiśniewska.

Gratulacje i powodzenia na Mistrzostwach Polski!!!

Joanna Wiśniewska

Agencja Interaktywna Cyberstudio
Psy