Aktualności
Rembertów 3-4.10.2009 Pucha Europy ESDRA - bikejoring, scooter, canicros
Za nami już kolejna edycja zwodów Pucharu Europy, w których rywalizowali zawodnicy dyscyplin indywidualnych - bikejoring, scooter, canicross. Trasa dosyć specyficzna, bardzo kręta, miejscami jak przystało na Mazowsze piaszczysta a nawet znalazło się kilka górek do pokonania.


W sobotę organizowane były biegi dla dzieci z psem. Bardzo nas zaskoczyła, ale i ucieszyła liczna grupa miejscowych dzieci, która przyszła specjalnie na te zawody. Przed biegami nauczyciele wychowania fizycznego z pobliskiej szkoły zorganizowali dla dzieci konkursy sportowe i profesjonalną rozgrzewkę przed biegiem. Bardzo im za to dziękujemy!

Na zawodach jak zawsze licznie obsadzone były klasy bikejoringowe (panie - 10 zawodniczek, panowie - 17 zawodników), nie zawiedli również zawodnicy startujący w w pozostałych dyscyplinach.

Wśród kobiet w bikejoringu w końcowej klasyfikacji najlepsze były: Agnieszka Jarecka (Amberdog) - 1 miejsce, Beata Pawłowska (Grey) - 2 miejsce, Ela Wydrowska (Grey) - 3 miejsce. Wśród Panów najlepszy okazał się Marek Długołęcki (Biały Kieł), drugi był Adam Łukasik (Amberdog) a trzeci Adam Koszela (Grey), który 2 dnia uzyskał drugi czas!

W canicrosie kobiet pierwsza była Agnieszka Bieryt (Cze-mi), która wróciła do startów po krótkiej przerwie macierzyńskiej; druga Jola Kałat (Sokół), startująca również w klasach SC1 i bikejoring; trzecia - Joanna Kubiczek (Travois), jednocześnie jedyna juniorka.

W canicrosie mężczyzn kolejność była nastepująca: 1 - Łukasz Rakowski (Wataha), 2 - Robert Mrózek (Cze-mi), 3 - Piotr Witkowski (Biały Kieł). Kolejnołć juniorów w canicrosie mężczyzn: 1 - Nikolas Imiołczyk (Travois), 2 - Radosław Włosik (Sokół), 3 - Mateusz Naglik (Sokół).

W scooterze 2 psy najszybszy był Łukasz Paczyński (Sfora) za nim drugi Grzegorz Hachoł (Cze-mi) i trzeci Michał Świderski (Grey).

W SC1 również pierwszy był Łukasz Paczyłski, druga Joanna Kałat i trzeci Grzegorz Hachoł.

My z naszej strony gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy wystartowali i ukończyli wyścig!

Jednocześnie bardzo dziękujemy instytucjom i firmom, bez których nie udało by się zorganizować zawodów: dzielnicy Rembertów miasta st. Warszawy, Nadleśnictwu Drewnica, firmie Anbi za nagrody dla zawodników, biuru turystycznemu Korneluk za profesjonalne nagłośnienie, firmie Widar za przygotowanie podium, firmie MC Mazur za ufundowanie pięknej budy, ZeroDC i Wheeler - nagrody dla zawodników, kwartalnikowi Dog&Sport za patronat medialny zawodów.

Dziękujemy również naszym sędziom, Izie Szmurło i Grażynie Ekwiłskiej, Tomkowi Krzewniakowi - naszemu lek. weterynarii oraz jak zawsze wspaniałemu Radkowi Ekwińskiemu za super konferansjerkę.

Nie zawiedli również okoliczni mieszkańcy bardzo chętnie wspierając nas, służąc nam pomocą i dobrym słowem. Dziękujemy :)


Agencja Interaktywna Cyberstudio
Psy