Aktualności
Zawodnicy GREY zdobywają 3 medale na Mistrzostwach Europy ECF w węgierskim Sopron!
Siedmioro zawodników  naszego Klubu wystartowało na Mistrzostwach Europy Eurocanicross 2009. Gospodarzem Mistrzostw było węgierskie Sopron.

Polacy zdominowali te zawody, a troje zawodników GREY stanęło na podium.

Beata Pawłowska zdeklasowała swoje rywalki w klasie bikejoring kobiet, drugi raz z rzędu zdobywając tytuł Mistrzyni Europy.
Złą passę nareszcie przerwał Grzegorz Liszka zajmując trzecią lokatę w klasie Bikejoring seniorów starszych.
 Brawa należą się Piotrowi Rakoskiemu, który  mimo miesięcznej przerwy w treningach i niedyspozycji psa był najlepszy w klasie bikejoring junior.Pozostali zawodnicy zmieścili się w pierwszej dziesiątce.

Świetną formę zaprezentowali startujący w bikejoringu Ela Wydrowska (5 miejsce) i Adam Koszela (6 miejsce) – to zawodnicy, którzy w ciągu ostatniego roku zrobili ogromne postępy i są naszymi Klubowymi nadziejami na następne Mistrzostwa. Świetnie przygotowany Michał Świderski trafił na słabsze dni swojego psa i zajął 10 miejsce. Asia Wiśniewska również była 10.

Fantastyczna forma i profesjonalizm, polskich reprezentantów niestety nie szedł w parze z niskim poziomem przygotowania zawodów przez gospodarzy. Fatalny pomiar czasu, brak informacji, kompetencji, opieki medycznej dostosowanej do rangi przedsięwzięcia przysporzył zawodnikom wiele niepotrzebnego stresu.

Jednak Mazurki Dąbrowskiego pięciokrotnie rozbrzmiewające podczas zakończenia Mistrzostw były balsamem na nasze skołatane nerwy.

GALERIA ZDJĘĆ Z ME SOPRON 2009

Agencja Interaktywna Cyberstudio
Psy