Aktualności
W Kędzierzynie nasza sztafeta znów najlepsza! (PP, ESDRA Cup 7-8.11.2009 Kędzierzyn Koźle)
GREY jest wielkim fanem sztafet mieszanych. Moglibyśmy startować w nich zawsze i wszędzie. Często sztafeta sprawia zawodnikom większa frajdę niż ich starty indywidualne.  To połączenie szybkości, strategii i doskonałej techniki jest niezwykle widowiskowe i wyzwala w nas niesamowite emocje. A że jesteśmy w tym dobrzy, tym chętniej angażujemy się w to szaleństwo. Tym razem zdobycie 1 miejsca było niezwykle trudne. Każda nasza zmiana szła łeb w łeb z wymieszaną, mieszaną sztafetą w składzie Łukasz Paczyński, Marcin Świerżewski i Agnieszka Jarecka. Jako pierwszy startował na hulajnodze Piotrek Rakoski z Larą, wpadł pierwszy na metę, ale do strefy zmian dotarł tuż za Łukaszem Paczyńskim. Dało to sekundową przewagę Marcinowi Świerżewskiemu (w BJ) nad Beatą Pawłowską. Ta para również na mecie zameldowała się razem. Długaśne nogi Marcina nie dały szans Beacie i znów o włos nasza sztafeta była jako druga na mecie. Ostatnia zmiana to hulajnoga z dwoma psami. Niemal równocześnie ruszyli Agnieszka Jarecka i Michał Świderski. Michał wyprzedził Agnieszkę i o psi nos wygrał dla naszego Klubu całą sztafetę.

Indywidualnie też nieźle wypadliśmy. Pierwsza w BJW była jak zwykle Beata Pawłowska, chłopcy w BJM też ładnie pojechali zajmując 2 (Michał Świderski) i 3 miejsce (Piotrek Rakoski). Trochę dalej uplasował się Grzesio Janczewski z Nutą, zajmując 8 miejsce. W klasie C0 Michal Świderski zajął 2 miejsce a Paweł Zieliński był 4. W D0 Asia Wiśniewska była 2 a Piotrek Rakoski 4. Czwarta była tez w SC1 Beata Pawłowska z Larą.

Nasze dzieci w liczbie 3, rywalizowały w najmłodszej klasie Pucharu Samojeda. Bezkonkurencyjna była Malwinka, zajęła 1 miejsce, Cypis mocno przeziębiony nie pozwolił się namówić do rezygnacji ze startu i zajął 5 miejsce a 7 miejsce zajęła nasza kruszynka – Martynka.