Aktualności
ROZPOCZĘCIE SEZONU DRYLAND 2008 - Trzecie Primaaprillisowe Zawody Psich Zaprzęgów - PATEREK, 29-30 marca

Sezon Dryland 2008 rozpoczął się znakomicie dla naszego Klubu. W Paterku zdobyliśmy 9 medali indywidualnych i złoty medal w sztafecie mieszanej (scooter 1 pies, bikejoring, scooter 2 psy)!
Milos Litvaj stanął na najwyższym stopniu podium z Krzysztofem Janeckim w klasie B1.
Bikejoring mężczyzn wygrał Piotr Rakoski, drugi był Michał Świderski.
Grzegorz Liszka w BJ w kategorii psów rasowych zajął 2 miejsce.
Najlepsze okazały się także nasze zaprzęgi klasach D1 (Tomasz Witek) i D0 (Michał Świderski). Trzecie miejsce w D0 zajął Tomasz Robakowski. Jego psy postanowiły odwdzięczyć się za uratowanie im życia. Jeszcze niedawne bidulki schroniskowe a teraz przed nimi świetlana kariera sportowa.
Grzesio Liszka startował także w klasie canicross, gdzie w kategorii seniorów starszych zajął 1 miejsce.
W Lidze Zaprzęgowej w klasie bikejoringu wystartował Zygmunt Gontarski i mimo, że 1 dnia wyścigu uległ poważnej kontuzji, w niedzielę rano stawił się na starcie. Ukończył wyścig na 6 miejscu. Na zaprzęgu debiutowała Agnieszka Płoskonka. W klasie D0 zajęła 4 miejsce.
W ramach LZ została rozegrana konkurencja scooter z 1 psem, gdzie bezkonkurencyjny był faworyt tego wyścigu Michał Świderski.
Mamy nadzieję, że cały sezon 2008 będzie tak udany jak jego początek.