Aktualności
GREY poza sezonem nie próżnuje...
Przyszedł czas, aby napisać o tym co robią nasi klubowicze, poza sezonem zaprzęgowym. Siłą jaką tworzymy, ruszyliśmy na pokonywanie kilometrów polskich dróg, dróżek, ścieżek i ścieżynek na maratonach rowerowych różnorakich cyklów.

Największą ekipą pojawiliśmy się chyba w ostatni weekend (30.05.2009) w Szczawnicy na kolejnej edycji Powerade MTB Marathon.
Na dystansie mini (21 km) wystartowała liczna kobieca ekipa, czyli: Beata Pawłowska, Asia Wiśniewska i Kalina Stawnicka. Tej ostatniej udało się nawet wypedałować 1 lokatę w swojej kategorii (K3). Beata zajęła 5 miejsce w kategorii K2 a Asia 4 miejsce w kat. K3. Oprócz tego startowali również Agnieszka Jarecka (zajmując 2 lokatę w kat. K2) oraz zaprzyjaźniony z klubem Piotr Sielecki.Kalina na podium, oczywiście z pieskiem Peterką (fot. Michał Świderski),
Pławienie rowerów w rzece (fot. Beata siostra Asi :) )

Na około 50 kilometrowej trasie mega walczyło od nas z klubu dwóch panów - Michał Świderski (32 w kat. M3), Tomek Robakowski (76 w M3) i przyjaciel klubu Marcin Świerżewski (69 w M3).
Niestety zabrakło wyjadacza górskich maratonów Grzesia Liszki, ale on szlifuje formę na inny cykl maratonów, w którym bierze udział i szykuje się na kolejne starty w Piechowicach i Jeleniej Górze.


Szczawnica, 30.05.2009 (Michał, Tomek i Marcin)
fot. Kalina Stawnicka

Sekcja pomorska (Ela i Adam) również nie próżnują i chcą pokazać co potrafią na maratonie organizowanym u siebie w okolicach Gdańska.

Grześ Janczewski dzielnie reprezentuje nas na mazowieckich maratonach, nawet jeżeli ma być jedynym z klubu. Często służąc pomocą w trasie  młodszym zawodnikom przy awariach rowerów, nie zważając na to, że traci swoją z trudem wypracowaną pozycję. Może uda nam się go w końcu wyciągnąć na jakiś górski wyścig.

No i wspomnieć trzeba o naszym najmłodszym narybku, Cypisie i Antku Świderskim, którzy także rywalizują na trasach hobby na Mazowszu oraz Malwince startującej na wyścigach tych bardziej na południu Polski.


Cypis z Tatą, Maraton Mazovia Warszawa-Kampinos (31.05.2009)
fot. W. Szwedziński WOJSZ

Apetyty rosną w miarę jeżdżenia a wybór imprez jest duży. Plany startowe rozległe.

Fotorelacje z maratonów gdzie jeździmy znaleźć można TUTAJ

Agencja Interaktywna Cyberstudio
Psy